🏐🏐Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce dziewcząt i chłopców🏐🏐

W dniu dzisiejszym na hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się turniej 🏐🏐Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce dziewcząt i chłopców🏐🏐. Skład drużyny: Szymon Ochenduszka, Maciej Olejko, Franciszek Bieńko, Konrad Kowal, Adrian Śliwiak, Miłosz Srogi, Kacper Kasprzyk, Dominik Szamota, Kamil Bajda🏐🏐. Do rozgrywek zgłosiło się 4 szkoły. Klasyfikacja końcowa chłopców:

🥇Szkoła Podstawowa nr 16

🥈Szkoła Podstawowa nr 14

🥉Szkoła Podstawowa nr 15

🏅Szkoła Podstawowa nr 6

Duże brawa dla wszystkich drużyn👏

baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Rekrutacja_Logo z Canvy
Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content