👦 Bezpłatny stream z cyberbezpieczeństwa dla młodzieży 👧

Zapraszają: Sekurak / Programista Junior
15 czerwca 2022 o godzinie 18:00 zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 11+ na bezpłatne szkolenie z cyberzbezpieczeństwa.  Wraz z Michałem Wnękowiczem z firmy Securitum zmierzymy się z najczęstszymi zagrożeniami w sieci oraz sposobami jak się przednimi chronić. Podczas streamu nie będziemy zanudzać zbędną teorią a w atrakcyjny sposób pokażemy (na konkretnych przykładach!) różne sztuczki stosowane przez cyberprzestępców. 👊😎

Po streamie przewidujemy krótką sesję Q&A więc będziecie mogli zadać Michałowi swoje pytania.


Szkolenie jest w trybie otwartym tzn. nie trzeba się zapisywać. Wystarczy wejść na ten link, ustawić sobie powiadomienie na YT i wbić do nas 15 czerwca 😎 Zachęcamy do dzielenia się tą
informacją wśród znajomych, w szkołach itp. UWAGA! Jeżeli nie możesz być z nami na żywo to nic straconego. Nagranie ze szkolenia będzie dostępne przez 30 dni.
Zobacz stream
Rodziców, opiekunów i wszystkich chętnych na to by być na bieżąco z zagrożeniami i wiedzą dotyczącą cyberbezpieczeństwa zachęcamy do zapisania się na nasz newsletter. W przyszłości planujemy organizację kolejnych szkoleń więc warto być na bieżąco 😀
Zapisz się na newsletter
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Rekrutacja_Logo z Canvy
Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content