4B i 4C zamykają lato najlepszą wycieczką w okolicy!!

4B i 4C zamykają lato najlepszą wycieczką w okolicy!! Samym rankiem 26 września 2023 r. udaliśmy się do tajemniczej krainy Biesów i Czadów, do magicznego parku rozrywki – Tajemnicza Solina! Tutaj, wśród malowniczych, bieszczadzkich krajobrazów i w otoczeniu legendarnych postaci – Czadów, Rusałek, Olbrzymów i Czuhajstra, czekały na nas niezapomniane chwile pełne interaktywnej zabawy, odkrywania i emocji.

Nasi uczniowie uwielbiają wyzwania i zręcznościowe konkurencje, co pozwoliło im świetnie odnaleźć się wśród przygotowanych czadowych atrakcji! Przemierzyli Ścieżki w Drzewach – emocjonujący park linowy, szukali Zatopionych Skarbów Olbrzymów i zmierzyli się z Czadem na wielkich zjeżdżalniach – Czadowych Ślizgach!

A to jeszcze nie wszystko! Nasi uczestnicy przeżyli podróż najnowocześniejszą w Polsce koleją linową, zachwycali się widokami z otwartego tarasu wieży widokowej z 10 piętra i odkrywali tajemnice interaktywnych zakamarków Tajemniczej Soliny. Następnie była chwila na zakup pamiątek, a zwieńczeniem dnia stało się wejście do wnętrza zapory z rewelacyjnym przewodnikiem.

Nie czekaj! I TY zanurz się w niezwykłym świecie Tajemniczej Soliny!

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content