Kredki i kolorowanki

Akcja Samorządu Uczniowskiego „Pokoloruj mój świat” zakończona.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że po raz kolejny nasza szkolna społeczność stanęła na wysokości zadania, aktywnie włączając się do ogłoszonej przed tygodniem zbiórki kredek i kolorowanek dla dzieci z Ukrainy. Udało nam się pozyskać imponującą ilość materiałów, które już wczoraj zaczęły trafiać do najmłodszych pociech.

Dziękujemy pięknie w imieniu tych wszystkich dzieci.             

Na szczególną pochwałę zasługują uczniowie klasy III a i ich rodzice, którzy po raz kolejny wykazali się ogromnym zaangażowaniem i wybili się na prowadzenie w ilości przekazanych darów. Podziwiamy i szanujemy tak wspaniałą, pełną wrażliwości na potrzeby innych ludzi, postawę.

Tym razem do naszej akcji przyłączyli się także przyjaciele z innych miast oraz przyjaciele tychże przyjaciół, stąd nasze podziękowania kierujemy do Pruszkowa, Wrocanki k. Krosna i Szkoły Podstawowej nr 10 im. Romana „Sybiraka” Sanguszki w Tarnowie.

A na samym końcu dziękujemy Pani Monice Mühln, która była pomysłodawczynią tejże zbiórki.

                                                                                                            Wasz SU.

baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Rekrutacja_Logo z Canvy
Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content