Andrzejki w klasie I b

Dnia 29 listopada 2019 roku  uczniowie klasy I b uczestniczyli w klasowych Andrzejkach. W czasie wspólnej zabawy i poczęstunku w gronie rówieśników rozmawiali o tradycjach i zwyczajach związanych  z dniem św. Andrzeja. Spotkanie stało się okazją do wspaniałej zabawy. Pomiędzy tańcami dzieci wróżyły i przepowiadały sobie  bliższą i dalszą przyszłość oczywiście  z „przymrużeniem oka”. Andrzejki to dobry  czas  na spotkanie koleżeńskie, a jednocześnie źródło szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. Wszystkim bardzo miło    i szybko minął ten nietypowy dzień zajęć szkolnych. Zabawa andrzejkowa   2019 r. pozostanie na długo w pamięci uczniów klasy I b.
Tekst: Agata Marko

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content