Koncert edukacyny plakat

„BAŚNIOWY ŚWIAT DŹWIĘKÓW”

Jak co roku uczniowie klas I-III naszej szkoły wraz z wychowawczyniami uczestniczą w koncercie edukacyjnym organizowanym przez Towarzystwo Muzyczne w Przemyślu. Koncerty szkolne są uzupełnieniem lekcji muzyki, które uczulają na piękno muzyki jako jednej ze sztuk pięknych; starają się tę sztukę w przystępny sposób przybliżać, tłumaczą istotę gry na instrumentach, starają się zachęcić do słuchania muzyki, poruszają wyobraźnię. Uczą o dobrym wpływie muzyki na psychikę według powiedzenia. „Muzyka, łagodzi obyczaje”.

Tegoroczny koncert również był niepowtarzalny, a artyści – uczniowie Szkoły Muzycznej pięknie zagrali melodie, które przypomniały nam ulubione bajki i baśnie.

czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Zajecia ceramiczne- Heca z pieca - LOGO
Vulcan Nabor
Deklaracja dostępności
baner Nasze orlątko
Skip to content