Koncert edukacyny plakat

„BAŚNIOWY ŚWIAT DŹWIĘKÓW”

Jak co roku uczniowie klas I-III naszej szkoły wraz z wychowawczyniami uczestniczą w koncercie edukacyjnym organizowanym przez Towarzystwo Muzyczne w Przemyślu. Koncerty szkolne są uzupełnieniem lekcji muzyki, które uczulają na piękno muzyki jako jednej ze sztuk pięknych; starają się tę sztukę w przystępny sposób przybliżać, tłumaczą istotę gry na instrumentach, starają się zachęcić do słuchania muzyki, poruszają wyobraźnię. Uczą o dobrym wpływie muzyki na psychikę według powiedzenia. „Muzyka, łagodzi obyczaje”.

Tegoroczny koncert również był niepowtarzalny, a artyści – uczniowie Szkoły Muzycznej pięknie zagrali melodie, które przypomniały nam ulubione bajki i baśnie.

baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Rekrutacja_Logo z Canvy
Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content