Czy to magia?

W klasie 1A ostatnimi czasy cichną spory, twarze promienieją, a uczniowie stają się bardziej czuli. Klasowy świat spowalnia, pachnie choinką, błyszczy, migocze… Wszystkich jednoczy ta sama sprawa.

Czy to magia?

Być może tak, być może potrwa tylko kilka godzin lub dni… Najważniejsze jednak dla naszej klasowej rodzinki jest wspólne przebywanie i działanie… Czego dowodem są niepowtarzalne stroiki ozdobione miłością, posypane szczyptą kreatywności,  pachnące lasem i zbliżającym się cudem…

Przyjaciele i sympatycy klasy 1A cieszcie się każdą chwilą, każdym zapachem… Uśmiechajcie się do siebie i do innych, nie bójcie się kłujących gałązek, ubrań obsypanych brokatem i pistoletu do kleju na gorąco… Pamiętajcie, że to Wy tworzycie własne WSPOMNIENIA.

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content