Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

Spieszymy z informacją, że dokładamy wszelkich starań, aby Nasza strona internetowa oraz Biuletyn Informacji Publicznej były dostępne cyfrowo dla osób ze szczególnymi potrzebami. Od teraz umożliwiamy Wam jeszcze łatwiejszy dostęp do informacji o życiu szkolnym i spełniamy wymogi związane z dostępnością cyfrową.

To wszystko jest możliwe dzięki przedsięwzięciu pn. „Przemyśl(any) System Informacyjny (PSI),” realizowanemu w ramach projektu „Razem Zmieniamy Przemyśl.” Projekt ten jest finansowany ze środków zewnętrznych, aż 85% pochodzi z Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021, a pozostałe 15% z budżetu państwa w ramach programu Rozwój Lokalny.

Serdecznie Was zapraszamy do odwiedzenia naszej strony pod nowym adresem, gdzie czeka mnóstwo informacji, nowości i aktualności ze świata naszej szkoły!

https://sp16.przemysl.edu.pl
Dziękujemy za odwiedziny strony! Ufamy, że będziecie często zaglądać na naszą stronę, aby być na bieżąco – Pamiętajcie „Razem Zmieniamy Przemyśl”.

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content