Dzień Bezpiecznego Internetu – Działajmy razem!

9 lutego 2021 roku obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu. W tym roku, z uwagi na okoliczności związane z pandemią, świętowanie odbędzie się głównie zdalnie. Organizatorami DBI w Polsce są Państwowy Instytut Badawczy NASK i Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę.

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Unii Europejskiej od 2004 roku.

W tym roku Dzień Bezpiecznego Internetu przypada na wtorek 9 lutego, ale obchody będą trwały przez cały luty i marzec. Oczywiście o bezpieczeństwie w sieci trzeba pamiętać przez cały rok.

Nasza szkoła kolejny raz włączyła się do obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu.

Podejmujemy różnorodne działania, które mają służyć realizacji celów DBI. Jednym z nich jest organizacja zajęć edukacyjnych dla dzieci, w klasach IV-VIII i I-III, dotyczących bezpiecznego korzystania z sieci. Zajęcia te odbywają się m.in. lekcjach informatyki, plastyki, na zajęciach z wychowawcą, na zajęciach kół informatycznych.

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content