Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole,  w bieżącym roku szkolnym obfitował w przeróżne wydarzenia: najpierw odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych, a chwilę później miał miejsce humorystyczny  koncert chóru Triola z dedykacjami dla poszczególnych grup nauczycieli. Nie zabrakło również pięknych życzeń  skierowanych do grona pedagogicznego, które złożył Szkolny Samorząd Uczniowski. Na zakończenie uroczystego spotkania dyrektor  podziękował  wszystkim pracownikom szkoły za wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych oraz za trud  i pracę włożoną w nauczanie i wychowanie dzieci i młodzieży.

Wydarzeniem towarzyszącym, cieszącym się sporym zainteresowaniem uczniów,  nauczycieli a  także rodziców jest galeria portretów pt. „Nasi nauczyciele w krzywym zwierciadle „, przy której tworzeniu uczniowie mieli fantastyczną zabawę.

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content