Dzień liczby π oraz wyniki konkursów

W dniu 14 marca w wielu krajach obchodzi się Dzień Liczby Pi – zapisana w systemie amerykańskim ta data to pierwsze cyfry rozwinięcia dziesiętnego liczby Pi: 3.14.

W naszej szkole, od kilku lat, 14 marca jest okazją do popularyzowania wiedzy o liczbie Pi.  
W tym roku w ramach Święta Liczby Pi odbyły się dwa konkursy:

*konkurs plastyczny

*konkurs poetycki

Zwyciężczynią konkursu poetyckiego została Wiktoria Kud z klasy 7a,  II nagrodę zdobyła Lilianna Lisik z klasy 5c, a  III nagrody nie przyznano . O rozstrzygnięcie konkursu zostały poproszone Panie polonistki.

W konkursie plastycznym uczniowie wykazali się niebywałą kreatywnością, ale po burzliwych obradach pod okiem Pani z plastyki jury  przyznało I nagrodę Aleksandrze Chruścickiej z klasy 5c , II nagrodę  Karolinie Matusiewicz z klasy 7d ,  III nagrodę Michałowi Pych z klasy 5c. Wyróżnienia otrzymali Julia Gębalik z 6aorazuczniowie z klasy 4a: Amelia Drozd,  Daniel Sobiecki, Oskar Sowa.

Laureatom konkursów gorąco gratulujemy!

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content