Dzień otwarty w nasze szkole

„Szkoła jest naszym paszportem na przyszłość, ponieważ jutro należy do tych, którzy przygotowują się do stawiania temu czoła”

W dniu 10 lutego wielu przyszłych pierwszoklasistów przekroczyło próg naszej szkoły. W innej niż zazwyczaj formule zostali przyjęci na Dniu Otwartym. Dosłownie otwarto im drzwi pięknej szesnastki i powitano kolorowymi klasami, salami specjalistycznymi, warsztatami w pracowni ceramicznej i smakowitymi wypiekami w „Laboratorium Przyszłości". Nie zabrakło przyrodniczych obserwacji, pokazu pierwszej pomocy i chwalenia się dorobkiem naukowym i artystycznym szkoły. Wszyscy mali uczestnicy mogli liczyć na ciepłe słowo i nutę humoru od gospodarzy. A dorośli mogli zaczerpnąć informacji o organizacji pracy w roku szkolnym 2023/2024.
Mamy nadzieję, że czas spędzony w naszej szkole pokazał gościom, że nasza szkoła jest miejscem, gdzie można rozwijać wszechstronne zainteresowania, odkrywać pasje, zdobywać nowe doświadczenia i poznawać świat, a przede wszystkim samego siebie. Życzliwa i serdeczna atmosfera towarzysząca spotkaniu może przekonać niezdecydowanych, że naprawdę warto do nas dołączyć.


Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content