Dzień Otwarty- „Walentynki z Rodziną”

„Poznaj nas, a to sprawi, że dobrze zdecydujesz”
Dnia 14.02.2020 r. w naszej szkole  miał miejsce Dzień Otwarty. W walentynkowym nastroju powitano  dzieci, które  w roku szkolnym 2020/2021 rozpoczną naukę w klasach pierwszych. Spotkanie rozpoczęło się od zwiedzenia szkoły. Przemieszczając się przez sale lekcyjne, pracownię garncarską, świetlicę z pomieszczeniem wyposażonym w podłogę interaktywną oraz inne atrakcyjne miejsca goście mogli się przekonać, że „szesnastka”  to nie tylko miejsce nauki, ale też świetnej zabawy. Kiedy dzieci realizowały się plastycznie i brały udział w zajęciach sensorycznych i muzycznych, rodzice przysłuchiwali się ofercie edukacyjnej przedstawionej przez Panią Dyrektor Alicję Dobosz. Program walentynkowego spotkania okraszony został pokazem tancerzy ze Szkoły Tańca A-Z oraz profesjonalnymi warsztatami tanecznymi.  Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację Dnia Otwartego. Można być pewnym, że licznie przybyłym maluchom i ich rodzicom  podobało się w szkole i wkrótce zagoszczą w jej  murach. Są oczekiwani we wrześniu!!!
Tymczasem w walentynkowym nastroju zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej przesympatycznej imprezy .
Tekst redagowała Kamila Wiatr-Tarczyńska

baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Rekrutacja_Logo z Canvy
Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content