Finał konkursu ,,Medien und ihre Nutzung früher und heute”

12 maja nasi uczniowie Wiktoria Kud, Mateusz Siwik , Hanna Amarowicz , Antonina Blecharczyk , Kamila Zagrobelna , Karolina Matusiewicz , Jakub Kielar i Jan Rozkoszny udali się pod opieką p. Katarzyny Zaremba-Schulz do Krakowa, aby wziąć udział w finale konkursu ,, Medien und ihre Nutzung früher und heute „.
Podczas finału został przedstawiony niemieckojęzyczny  projekt medialny projektem, nad którym uczniowie pracowali w oparciu o program DSD. Należą się im ogromne gratulacje, gdyż zajęli  pierwsze miejsce i zakwalifikowali się do rundy finałowej , gdzie rywalizując ze szkołą podstawową z Wieliczki również zajęli pierwsze miejsce.
Organizatorem konkursu ,,DSD Beste Klasse ” był Instytut Filologii Germańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Ministerstwem  Kultury i Nauki Landów Niemieckich pod patronatem Konsulatu Generalnego Niemiec w Krakowie.
Nagrody wręczyła Konsulat Generalna Niemiec.
Oczywiście zachęcamy do obejrzenia pamiątkowych zdjęć
Jeszcze raz wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Dziękuję 

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content