Finał wojewódzki XI Dyktanda Niepodległościowego

Finał wojewódzki XI Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii” w tym roku odbył się w kompleksie parkowo – pałacowym w Wiśniowej. Jesienna sceneria i zabytkowe zabudowania towarzyszyły uczniom zmagającym się z ortografią i przy okazji poznającym historię naszego państwa.Przemyską „Szesnastkę” reprezentowały cztery uczennice, które spośród czterdzieściorga uczniów przystępujących do eliminacji szkolnych, dostały się do finału wojewódzkiego. W kategorii klas IV – VI w dyktandzie wzięła udział Maria Mazur z klasy 5 A (opiekun: Agnieszka Kaczmarek), natomiast w grupie klas VII – VIII do potyczki ortograficznej stanęły uczennice klasy VII A: Zuzanna Bak, Antonina Hrycko i Adrianna Kurhan (opiekun: Iwona Zając). Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc przy organizacji konkursu.

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content