Harmonogram zajęć projektowych

Harmonogram zajęć w roku szkolnym 2019/2020

Przygoda z matematyką:

prowadzący Aneta Hadam,

piątek 12.30-14.05, sala E 6

 

Roboty w akcji:

prowadzący Danuta Szeremeta,

grupa 1:  poniedziałek 10.25-11.10, sala B6  i czwartek 11.20-12.05, sala C15

grupa 2:  piątek 7.45-9.20, sala C 13

grupa 3:  piątek 9.30-11.05, sala C 13

prowadzący Halina Stachowicz,

grupa 4:  piątek 12.30-14.05, sala B6

grupa 5:  czwartek 13.15-14.50, sala B 6

grupa 6:  II półrocze

 

Bajkowe potyczki szachowe:

prowadzący Katarzyna Zaremba-Schulz,

czwartek 12.25-14.00, sala B 26

 

ABC emocji:

prowadzący Romualda Szabaga,

grupa 1 (klasy I): poniedziałek 12.25-13.10, sala B6

grupa 2 (klasa IV): piątek 13.20-14.05, sala E1

 

Nauka czy zabawa:

prowadzący Jakub Pakosz,

grupa 1: poniedziałek 14.10-14.55, sala gimnastyczna

grupa 2: czwartek 14.10-14.55, sala gimnastyczna

 

Życie to teatr:

prowadzący Arleta Kazienko,

wtorek 14.10-14.55, sala E 6

 

KMO – sekcja fizyki:

prowadzący Dariusz Urbańczyk,

czwartek 15.30-17.05 (co drugi tydzień) +zajęcia warsztatowe, sala B 11

 

KMO – sekcja przyrody dla klas 1-2:

prowadzący Bogusława Kaczmarska,

poniedziałek 8.30-10.05 zajęcia warsztatowe, sala C 10

 

Muzykoterapia:

prowadzący Elżbieta Kowalska,

środa 15.00-15.45, sala E 15

 

Bajkoterapia:

prowadzący Aneta Rudnicka,

środa 12.30-14.05, kantorek sali B 5

 

Ceramiczne sztuczki:

prowadzący Anna Hano i Anna Seredyńska,

wszystkie grupy środa 14.15-16.40 (co drugi tydzień), pracownia plastyczna-piwnice

 

Zajęcia logopedyczne:

prowadzący Magdalena Ludwa,

grupa 1: poniedziałek 13.20-14.05, gabinet logopedy

grupa 2: piątek 10.25-11.10, gabinet logopedy

prowadzący Kamila Wiatr-Tarczyńska,

grupa 3: piątek 12.25-13.10, gabinet logopedy

grupa 4: piątek 13.20-14.05, gabinet logopedy

 

Mówię, myślę, jestem:

prowadzący Maria Walczowska-Dutka,

wtorek 15.00-15.45, sala E 15

 

Trening umiejętności społecznych:

prowadzący Katarzyna Babiak, Izabela Gawczyńska-Bacza, Renata Wojnicka-Wlazło,

czwartek 15.00-16.05, sala C 11