Indywidualne i drużynowe biegi przełajowe

25 października miało miejsce wyjątkowe wydarzenie sportowe w naszej szkole – indywidualne i drużynowe biegi przełajowe. Na starcie stanęło 30 uczniów, gotowych stawić czoła trudnościom i rywalizować na najwyższym poziomie. Reprezentowaliśmy trzy drużyny w różnych kategoriach wiekowych: trzy dla chłopców i dwie dla dziewcząt.Zawody odbyły się w formule igrzysk dzieci oraz igrzysk młodzieży szkolnej, co nadawało im dodatkowego znaczenia i rangi. Pogoda jednak nie była łaskawa tego dnia – deszcz i trudne warunki terenowe sprawiły, że bieg był prawdziwą próbą siły i wytrzymałości dla wszystkich uczestników. Mimo błota i wymagającej trasy, nasi uczniowie pokazali, co znaczy duch sportowej rywalizacji i niepoddaństwo.W klasyfikacji indywidualnej wyniki osiągnęli Szymon Wilk, zdobywając pierwsze miejsce w kategorii najmłodszych chłopców, oraz Michał Zalcman, dominujący w kategorii najstarszej. Drużyna najmłodszych chłopców także stanęła na podium, zdobywając zasłużone drugie miejsce.Chcemy serdecznie pogratulować wszystkim uczestnikom, a zwłaszcza zwycięzcom, za pokazaną siłę, wytrwałość i sportowego ducha. Wasze wyniki są dla nas wszystkich powodem do dumy i inspiracją do dalszego rozwoju i dążenia do doskonałości. Brawo!

Opiekunowie: Krzysztof Grabowski i Maciej Ryniak

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content