Lekcja otwarta_5

Jesteśmy najlepsi! Klasowe podchody.

„Drogie Patałachy!

Czy jesteście gotowi zmierzyć się z wyzwaniem? Czy umiecie posługiwać się szyfrem, szukać między wierszami, korzystać z wszelkich zdobyczy ludzkości w poszukiwaniu informacji? Czy potraficie stworzyć lojalny zespół, który będzie walczył niczym lew, ramię w ramię ze swoimi druhami? Zobaczymy….”

Tak 8 i 11 października rozpoczęły się klasowe podchody w 5 C i 5 A. Wygrali ci, którzy wykonali wszystkie powierzone im zadania. I choć nie było łatwo a walka toczyła się zacięta, kolorowe zastępy dzielnie stawiały czoła przeciwnościom. Jeśli przy tym druhny i druhowie dobrze się bawili, ich drużynowy będzie wielce rad.

Oby tak częściej. Leśne Oko obserwuje. Niebawem znowu coś wymyśli.

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content