Lekcja otwarta_5

Jesteśmy najlepsi! Klasowe podchody.

„Drogie Patałachy!

Czy jesteście gotowi zmierzyć się z wyzwaniem? Czy umiecie posługiwać się szyfrem, szukać między wierszami, korzystać z wszelkich zdobyczy ludzkości w poszukiwaniu informacji? Czy potraficie stworzyć lojalny zespół, który będzie walczył niczym lew, ramię w ramię ze swoimi druhami? Zobaczymy….”

Tak 8 i 11 października rozpoczęły się klasowe podchody w 5 C i 5 A. Wygrali ci, którzy wykonali wszystkie powierzone im zadania. I choć nie było łatwo a walka toczyła się zacięta, kolorowe zastępy dzielnie stawiały czoła przeciwnościom. Jeśli przy tym druhny i druhowie dobrze się bawili, ich drużynowy będzie wielce rad.

Oby tak częściej. Leśne Oko obserwuje. Niebawem znowu coś wymyśli.

baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Rekrutacja_Logo z Canvy
Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content