Klasa 2b oddaje hołd bohaterom

Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości klasa 2b wybrała się w dniu 9 listopada pod pomnik Orląt Przemyskich. Uczniowie poznali historię naszego miasta kiedy to w latach 1918-1921 walczono o wolność i niepodległość. W ciszy oddali hołd Orlętom zapalając znicze. W drodze powrotnej klasa zatrzymała się również przy tablicy pamiątkowej poświęconej Polakom rozstrzelanym przez hitlerowców przy ulicy Poniatowskiego. Dzieci były bardzo zaciekawione nasza historią i zadawały wiele pytań. Z okazji 104 rocznicy odzyskania wolności pamiętajmy o naszych rodakach którzy „umarli- byśmy żyć mogli”.

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content