Klasy I – III na koncercie edukacyjnym

  

19 maja podobnie jak w poprzednich latach uczniowie klas I – III naszej Szkoły mieli okazję uczestniczyć  Koncercie Edukacyjnym- MUZYKA ŚWIATA

Szeroki zakres tematyki koncert, bogaty repertuar i kreatywne podejście  artystów  muzycznych pozwoliły nam doświadczyć wielu estetycznych przeżyć wynikających z obcowania z muzyką na żywo.

Podczas koncertu muzyka przeplatała się ze słowem pani  prelegent, która w ciekawy sposób wprowadzała dzieci w  świat muzyki świata. Spotkanie miało charakter edukacyjno-wychowawczy –  zadaniem, którego było nie tylko poznanie muzyki  z różnych stron świata, ale było  też nauczenie świadomego odbioru muzyki,  zaznajomienie z muzyką różnych kultur i epok, także przybliżenie sylwetek znanych kompozytorów.Koncerty edukacyjne mają  również na celu uwrażliwienie dzieci na piękno oraz wzbudzanie ciekawości świata – zarówno tego, który nas otacza, jak i tego istniejącego w ludzkiej duszy.

Redagowała: Roma Szabaga

                                

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content