Kolędy czas !🧑‍🎄🎅🤶🎄🎄🎄🎅🤶🧑‍🎄

„Szara kolęda” to klimatyczny utwór dwóch wybitnych artystów – Krzysztofa Komedy i Wojciecha Młynarskiego. Kolędę wykonuje Julia Mielniczek, utalentowana i ambitna młoda artystka, która ukończyła naszą szkołę kilka lat temu. Jej pasją od zawsze był śpiew. W szkole zaczynała swoją wokalną przygodę pod kierunkiem Joanny Cioch. Obecnie swoją przygodę z muzyką kontynuuje w szkole muzycznej II stopnia w klasie wokalnej.

Ta kolęda jest dedykowana dla całej naszej szkolnej społeczności oraz dla wszystkich osób, którzy lubią wspólne świąteczne muzykowanie.

Zespół akompaniujący: Krzysztof Grabowski – gitara, Zbigniew Majgier – gitara, harmonijka ustna.

Montaż wideo : Krzysztof Grabowski.

Całość wykonano z wykorzystaniem narzędzi w ramach programu Laboratoria Przyszłości.👏👏🎁🎁🎄🎄🎁🎁👏👏

baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Rekrutacja_Logo z Canvy
Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content