Lekcja biblioteczna kl. I a

Kolejna lekcja biblioteczna kl. I a

       W dniu 15.12.2021 r. klasa I a wybrała się na ostatnią tym roku lekcję w Przemyskiej Bibliotece Publicznej. Tematem zajęć były tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się, skąd wzięły się główne zwyczaje świętowane do dziś, a także zapoznać się z tymi, o których pamięć ludzka już zapomniałam… Pięknie udekorowali choinkę i pobawili się w „ubieranie” Mikołaja.

Tradycyjnie uczniowie mieli okazję przeglądnąć ofertę książkową biblioteki dotyczącą tematyki świątecznej.

       Zachęcamy do przekroczenia progów biblioteki, bo tam i bez „świątecznej magii” przenosimy się w zaczarowany świat wyobraźni…

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content