Koncert jubileuszowy z okazji 17-lecia chóru Triola ❤️❤️❤️❤️❤️💐💐💐💐💐💐

Słowami piosenki „Jeszcze w zielone gramy”, która często towarzyszyła nam w ostatnich dwóch latach, CHÓR TRIOLA, pod dyrekcją pani Joanny Cioch, rozpoczął swój koncert wieńczący 17 – lecie swojej nieprzerwanej pracy twórczej. Koncert zatytułowany „Pokochaj maj” rozpoczął  także obchody święta naszej szkoły „Szesnastki”.

Wszyscy cieszyliśmy się z możliwości przebywania wreszcie ze sobą bez obostrzeń. W koncercie wystąpiło  ponad 40 młodych chórzystów, którzy szlifują swe umiejętności wokalne, dykcyjne, rytmiczne, interpretacyjne i sceniczne pod okiem pani Joanny Cioch, która jednocześnie była pomysłodawczynią koncertu. Zabrzmiały utwory kompozytorów chóralnej muzyki dziecięcej młodego pokolenia, utwory etniczne, ludowe i nie tylko…, do utworu „Samba lele” dzielnie na ukulele i jambie przygrywali  uczniowie kl. 5c.

 Na scenie pojawiły się też trzy duety: Julia Mielniczek (wokal) i Michał Tkaczyk (fortepian) – nasi wspaniali absolwenci, Wiktoria Janusz (ucz. kl. 8) i Paweł Babiak(absolwent) –utytułowani tancerze oraz duet „Two gitars” muzykujący w składzie: pan Zbigniew Majgier (nauczyciel) i Artur Zając (ucz. kl. 8). Uroku koncertowi dodała pantomima niezwykle słodkich dzieci z kl.1 – 3, przygotowana pod kierunkiem pani Kamili Wiatr – Tarczyńskiej. Na końcu na scenie pojawili się absolwenci chóru, obecnie licealiści i wspólnie odśpiewali kultową piosenkę „Ale to już było”. 


Zapraszamy do obejrzenia filmu z koncertu oraz galerii zdjęć❤️❤️❤️❤️❤️💐💐💐💐💐💐

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content