Koniec, a może raczej początek…

Występy klasowych muzyków , łzy wzruszenia, śmiech, zabawa, przejażdżka bryczką, pyszna kiełbaska, barwne towarzystwo zwierząt w tzw. minizoo Zwierzyniec Rokszyce … to niezapomniane chwile dla uczniów klasy 3a, ich rodzin i oczywiście wychowawczyń podczas  tzw. „Dnia Rodziny”.

Te chwile to część naszej wspólnej historii, naszej przygody, która nieubłagalnie dobiega końca…

Bogatsi  w wiedzę, doświadczenia i świadomość własnych zalet zbliżamy się do celu wspólnej „wyprawy”. Nasza podróż nie zawsze była łatwa, mimo różnych przeszkód, potknięć, wzlotów i upadków udało się w komplecie „dojechać” do mety, zaakceptować odmienność i indywidualność. Udało się dostrzec, zrozumieć a nawet polubić wyjątkowość wszystkich razem i każdego  z osobna…

Na najbliższym przystanku wysiadają wychowawczynie…

A Wy drodzy trzecioklasiści jedźcie dalej… by dzielić się z innymi swoją niepowtarzalnością. Prosimy byście dalej w swej podróży rozdawali na lewo i prawo uśmiechy, byście nieustannie częstowali otoczenie swoim urokiem, energią i radością.

Chciałybyśmy zatrzymać Was tylko dla siebie, ale wiemy, że czeka już nowa wychowawczyni, że czekają na Was nowe, piękne chwile,  że czeka na Was świat…

Udanej podróży…

baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Rekrutacja_Logo z Canvy
Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content