Koniec, a może raczej początek…

Występy klasowych muzyków , łzy wzruszenia, śmiech, zabawa, przejażdżka bryczką, pyszna kiełbaska, barwne towarzystwo zwierząt w tzw. minizoo Zwierzyniec Rokszyce … to niezapomniane chwile dla uczniów klasy 3a, ich rodzin i oczywiście wychowawczyń podczas  tzw. „Dnia Rodziny”.

Te chwile to część naszej wspólnej historii, naszej przygody, która nieubłagalnie dobiega końca…

Bogatsi  w wiedzę, doświadczenia i świadomość własnych zalet zbliżamy się do celu wspólnej „wyprawy”. Nasza podróż nie zawsze była łatwa, mimo różnych przeszkód, potknięć, wzlotów i upadków udało się w komplecie „dojechać” do mety, zaakceptować odmienność i indywidualność. Udało się dostrzec, zrozumieć a nawet polubić wyjątkowość wszystkich razem i każdego  z osobna…

Na najbliższym przystanku wysiadają wychowawczynie…

A Wy drodzy trzecioklasiści jedźcie dalej… by dzielić się z innymi swoją niepowtarzalnością. Prosimy byście dalej w swej podróży rozdawali na lewo i prawo uśmiechy, byście nieustannie częstowali otoczenie swoim urokiem, energią i radością.

Chciałybyśmy zatrzymać Was tylko dla siebie, ale wiemy, że czeka już nowa wychowawczyni, że czekają na Was nowe, piękne chwile,  że czeka na Was świat…

Udanej podróży…

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content