Konkurs czytania

Konkurs czytania ze zrozumieniem dla klas drugich

W dniu 10 czerwca w naszej szkole odbył się kolejny szkolny konkurs czytania ze zrozumieniem dla klas drugich. Wybrane przez wychowawców dzieci przygotowywały wcześniej kilka wierszy Juliana Tuwima, a podczas konkursu miały wykazać się ich znajomością. Do konkursu przystąpiło sześcioro dzieci. Na podium stanęła Maria Mazur z klasy 2a zajmując 1 miejsce, Lena Laskowska z kl. 2 b zajmując 2 miejsce oraz Milena Orłoś z kl. 2a zajmując 3 miejsce. Wyróżnienia przyznane zostały Jagodzie Łukaszyk i Michalinie Kazimierz z klasy 2c oraz  Błażejowi Ostróżka z kl. 2b.

Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia.

baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Rekrutacja_Logo z Canvy
Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content