Konkurs „Listy dla Ziemi”

Bycie eko jest ważne. Wiedzą o tym uczniowie przemyskich szkół i przedszkoli. Fundacja Arka na terenie całej Polski od lat organizuje konkurs dla szkół i przedszkoli promujący wiedzę z zakresu ochrony naszej planety. Przemyśl bierze w nim udział już od 7 lat. 12 czerwca w Urzędzie Miasta nastąpiło uroczyste wręczenie nagród konkursu „Listy dla Ziemi”. Wśród zwycięzców w kategorii klas IV – VIII znalazło się troje uczniów naszej szkoły: Gabriela Kowalik, kl. VI A zdobyła III miejsce, natomiast Lilianna Lisik i Michał Pych z klasy VI C otrzymali wyróżnienia. Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie serdecznie dziękuję za ich pracę i gratuluję wiedzy z zakresu ekologii.

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content