Konkurs na najciekawszą Megapisankę

W dniu 04.04.2019r. wzięliśmy udział w konkursie organizowanym przez Galerię Sanową na najciekawszą Megapisankę. Szkołę naszą pod opieką p. Anny Hano  reprezentowały  uczennice z klas szóstych: VI a- A.Olearka, VIb- N.Kowalska, O.Kowalska, M.Nazimek, J.Szczurko, P.Żaczek. Uczestnicy mieli za zadanie ozdobienie 1,5 metrowej pisanki. Twórcza praca zaowocowała powstaniem pięknej ozdobionej nietypowymi technikami uroczej pisanki. Kilkugodzinnej pracy towarzyszyła wspaniała atmosfera, skupienie  i radość. Megapisanka wyeksponowana jest w pasażu Galerii.

            Do 19.04.2019r. można głosować w plebiscycie na najciekawszą Megapisankę. Należy tylko zrobić zakupy w Galerii za 20 zł, a paragon będzie upoważniał do otrzymania kuponu i zagłosowania. Oczywiście zachęcamy do oddania głosu na pisankę 16- tki.

[FinalTilesGallery id=’4′]

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content