Konkurs plastyczny Bezpieczne wakacje

Miło nam poinformować, że uczeń naszej klasy III a Jakub Król zdobył wyróżnienie w konkursie plastycznym organizowanym przez Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie „Bezpieczne wakacje”. Na eliminacje z miasta Przemyśla i powiatu przemyskiego wpłynęło prawie 300 prac w trzech kategoriach wiekowych. Wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace z poszczególnych miast i powiatów zostaną teraz przesłane do Rzeszowa, gdzie zostaną znowu poddane ocenie i nagrodzone zgodnie z regulaminem konkursu. Czekamy na wyniki finałowe całej czwórki uczniów z naszej szkoły.

Bogusława Kaczmarska, Izabela Gawczyńska-Bacza.

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content