Konkurs skierowany był do najmłodszych uczniów naszej szkoły i polegał na zobrazowaniu tytułu „ Magiczne kwiaty” na papierze ściernym (230×280) za pomocą suchych pasteli.
Liczba zgłoszonych prac w liczbie 67, jak i wysoki poziom oraz kreatywność młodych artystów w przedstawieniu tematu, przerosła oczekiwania organizatorów.
Dnia 28.04.2021r. jury w składzie:
1. Anna Hano (Przewodniczący)
2. Aneta Wawrzyn
3. Anna Seredyńska
po długich, ale dość jednomyślnych naradach, postanowiło przyznać nagrody w 3 kategoriach wiekowych następującym osobom:
KLASY I
I MIEJSCE – Kopała Jakub 1A
II MIEJSCE – Hrycko Maria 1A
III MIEJSCE – Jabłecki Adrian 1C
WYRÓŻNIENIE – Maliczowska Lilla 1B
KLASY II
I MIEJSCE – Nowakowska Liliana 2B
II MIEJSCE – Mazur Maria 2A
III MIEJSCE – Sochran Michał 2A
KLASY III
I MIEJSCE – Kuc Zuzanna 3B
II MIEJSCE – Sowa Oskar 3A
III MIEJSCE – Rząsa Zuzanna 3C
WYRÓŻNIENIE – Sowa Nicol 3A
W minioną środę, tj. 5 maja ogłoszono wyniki konkursu, a każdy zwycięzca, prócz zasłużonych oklasków w kameralnym otoczeniu własnej klasy, mógł cieszyć się otrzymaną nagrodą.
Wszystkim uczestnikom konkursu, dziękujemy za tak liczny odzew, chęci i ogrom pracy, zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a pozostałych zachęcamy do kolejnych artystycznych rywalizacji – organizatorzy:
p. Monika Mühln i p. Katarzyna Babiak.