PBP - Logo

Konkurs Recytatorski dla Dzieci i Młodzieży „Horyzont słowa”

18 grudnia 2021 roku w Przemyskiej Bibliotece Publicznej im. Ignacego Krasickiego odbył się Konkurs Recytatorski dla Dzieci i Młodzieży „Horyzont słowa” skierowany do uczniów Przemyśla i powiatu przemyskiego oraz młodzieży z grup teatralnych przy ośrodkach kultury województwa podkarpackiego. Ze względu na panującą pandemię prezentacje odbywały się w formule online. Z naszej szkoły recytacje nadesłało pięciu uczestników kategorii wiekowej 10-12 lat.

Komisja konkursowa przyznała naszym uczniom aż dwa miejsca oraz wyróżnienie. Recytacjami poezji Cypriana Kamila Norwida, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego i Tadeusza Różewicza Lilianna Lisik (kl. 5 C) wywalczyła I miejsce, Maria Sulik (kl. 5 C)  III , a Zofia Cichy (kl. 5 A) otrzymała wyróżnienie.

Bardzo serdecznie gratulujemy świetnych wyników!

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content