Konkurs recytatorski pod hasłem „NAJPIĘKNIEJSZE WIERSZE MOJEGO DZIECIŃSTWA”

W dniu 10 maja w bibliotece naszej szkoły miał miejsce konkurs recytatorski pod hasłem „NAJPIĘKNIEJSZE WIERSZE MOJEGO DZIECIŃSTWA”-eliminacje szkolne. Spośród dziewięciu świetnie przygotowanych uczestników klas I-III, komisja konkursowa wybrała trzech, którzy reprezentowali naszą szkołę w SP nr 5  w Przemyślu, na międzyszkolnym etapie. Wszyscy wyróżnieni zaprezentowali utwory Jana Brzechwy: Zofia Kowalik  recytowała  ,,Kłamczuchę”,  Milena Świeży, Samochwałę,  a Mateusz Kogut „Kwokę”.  Gratulujemy wszystkim uczestnikom, szczególnie wyróżnionym. Specjalne brawa kierujemy do Mateusza, który zdobył trzecie miejsce na kolejnym etapie.

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content