„Mediacja ma moc” – wyniki konkursu

Podkarpacki Kurator Oświaty, Sąd Okręgowy w Rzeszowie oraz Podkarpackie Centrum Mediacji ogłosili II Ogólnopolski Konkurs na Symulację Mediacji:”Mediacja ma Moc„, w którym mediatorzy rówieśniczy z naszej szkoły zajęli pierwsze miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali: Bieńko Franciszek 8b, Blecharczyk Antonina 8c, Błądziński Jakub 8b, Brzozowska Amelia 8c, Cichy Zuzanna 8d, Ferraresi Marco 8a, Grochowicz Marcel 8d, Inglot Vanessa 8d, Srogi Miłosz 8b, Trojniarz Jagoda 8b, Zagrobelna Kamila 8d, Zając Anna 8d.

Uczniów przygotowały: Pani Marta Kowalska i Pani Edyta Gajda- Chorzępa.

Zwycięska drużyna przeprowadzi przygotowaną mediację w czasie Konferencji organizowanej przez Sąd Okręgowy w Rzeszowie, w dniu 20 października 2022 r.


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
https://liblink.pl/c85tnMDlEO

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content