Młodzi dla Krawczyka - chór Triola

Młodzi dla Krawczyka

25 listopada 2021r. po dwóch latach przerwy, w odnowionym, ale i okrojonym kwarantannami składzie, nasz szkolny chór Triola wystąpił na przyjaznej scenie  Zamku Kazimierzowskiego w koncercie „Młodzi dla Krawczyka”, obok innych zespołów Przemyśla, Rzeszowa i Krosna. Warto zaznaczyć, że organizatorem tego koncertu był absolwent naszej szkoły – Krzysztof Gudzelak, zaś sam koncert był okazją do miłego spotkania po kilku latach z  dawnymi członkami naszego chóru, dziś działających w innych zespołach, sami obejrzyjcie na filmiku.

Tekst: Joanna Cioch

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content