Najlepsi … i już!

Już po raz piąty najzdolniejsi uczniowie przemyskich szkół podstawowych i średnich zostali uhonorowani stypendiami Prezydenta Miasta Przemyśla  za „wyjątkowe osiągnięcia w nauce, współzawodnictwie sportowym i osiągnięcia artystyczne”. Uroczyste wręczenie dyplomów w Urzędzie Miasta odbyło się 20 września, a spośród rekordowej liczby 128 uczniów aż 9 reprezentowało naszą „Szesnastkę” :

1. Gizela Lagenfeld – Ryniak z klasy 5a

2. Michał Pych z klasy 5c

3. Maria Sulik z klasy 5c

4. Natalia Świeży z klasy 6a

5. Marco Ferraresi z klasy 7a

6. Miłosz Srogi z klasy 7b

7. Jagoda Trojniarz z klasy 7b

8. Julia Muzyczka z klasy 8c

9. Natalia Pych z klasy 8d

Gratulacje i słowa uznania przekazali uczniom i ich rodzicom Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu pani Renata Kochanowicz-Chalicka, Prezydent Miasta pan Wojciech Bakun oraz Zastępca Prezydenta pan Bogusław Świeży.

Słowa uznania kierujemy i my  – gratulujemy ogromnego sukcesu i czekamy na kolejne!

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content