„Nasze Orlątko” w nowej odsłonie!

Witajcie w „Naszym Orlątku” – fotoblogu prowadzonym przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi!

Blog powstał na kanwie gazety szkolnej „Nasze Orlątko”, którą wydawaliśmy przez kilka lat. Jeśli jesteście ciekawi zamieszczonych tam artykułów, zapraszamy do archiwum. Teraz nadszedł czas na zmiany. Znajdziecie tu wydarzenia z życia „Szesnastki” oraz projekty uczniów ujęte w zdjęciach.

Nie jesteśmy profesjonalistami i dopiero stawiamy pierwsze kroki w fotografii, więc wybaczcie nam usterki, które niewątpliwie się pojawią. Chcemy, by fotoblog stał się dla nas przygodą, do której Was zapraszamy. Tak więc odwiedzajcie nas, komentujcie, podsuwajcie pomysły, cieszcie się naszymi zdjęciami.

Dziękujemy, że z nami jesteście.

Zespół „Naszego Orlątka”

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content