Walentynki chóru Triola na Zamku Kazimierzowskim.

SP16 w Przemyślu

"Piosenki sercem malowane" – taki tytuł nosił Walentynkowy koncert na Zamku Kazimierzowskim, do którego nasz chór Triola został zaproszony przez panią dyrektor zamku. To już  kolejny koncert chóru na tej  scenie, bowiem już drugi rok  chór  objęty jest opieką PCKiN Zamek. Podczas koncertu zabrzmiały – jak przystało na tę okoliczność – piosenki  o przyjaźni i miłości. Repertuar tym razem wybierali sami chórzyści,  zaś dyrygent pani Joanna Cioch tylko zaakceptowała. Inwencją twórczą kreatywnością wykazały się najstarsze gimnazjalistki, przygotowując piękny taniec do utworów. Wszyscy  zadbali o swoje ciekawe – inne niż zwykle - kreacje w odcieniach czerwieni.

Chórzystom dziękuję za piękny występ, mimo poniedziałku tuż po feriach i perspektywy dwóch sprawdzianów w następny dzień! 
Fragment Koncertu Walentynkowego do obejrzenia:

https://www.youtube.com/watch?v=7WmFGvM3sJY

 

Tekst zredagowała Joanna Cioch