Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w dniach 16 - 25.03.2020

Przesyłam oficjalną informację o zawieszeniu zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkole.
W czwartek i piątek tj. 12 i 13 marca nauczyciele w ramach swoich planów zajęć sprawują opiekę nad uczniami, jeśli uczniowie przyjdą do szkoły. Opiekę zapewnia także świetlica w swoich godzinach pracy. Nie będzie w tych dwóch dniach obiadów w szkolnej stołówce.
Od poniedziałku 16 marca do środy 25 marca w szkole nie będą prowadzone żadne zajęcia, nie będzie również zapewnionej opieki świetlicowej. Proszę o rozsądek, ostrożność i odpowiedzialne zachowania ograniczające rozprzestrzenianie się koronawirusa oraz o stosowanie się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej.
MEN dzisiaj zamieściło informacje dla dyrektorów, rodziców i uczniów - bardzo proszę się z nimi zapoznać:
https://liblink.pl/QUwI8IJ3bG