Niecodzienna lekcja geografii, czyli Spotkanie z podróżnikiem.

„Żyj swoimi marzeniami, ale nie prześnij swojego życia.”

15 czerwca 2022 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnym już spotkaniu z podróżnikiem. Pan Grzegorz Chachura, członek grupy „Trzask” tym razem w bardzo interesujący sposób zaprezentował swoją podróż po Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Omanie. Podczas zajęć uczniowie poznali środowisko przyrodnicze Półwyspu Arabskiego oraz religię i kulturę tego zakątka świata. Dowiedzieli się skąd wzięło się bogactwo Zjednoczonych Emiratów Arabskich, na co Arabowie wydają petrodolary, co przyciąga turystów do odwiedzenia Dubaju i dlaczego woda jest złotem dla krajów Bliskiego Wschodu.
Piękne zdjęcia z podróży i bardzo ciekawe opowieści pozwoliły poszerzyć wiedzę naszych uczniów o odległych zakątkach świata oraz zachęcić ich do podróżowania.

baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Rekrutacja_Logo z Canvy
Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content