Obchody Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie

W dniu 17 maja uczniowie klas 1b i 3a uczestniczyli w obchodach Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie. Mottem tegorocznych obchodów było hasło ,,Jesteśmy z Wami- z takimi samymi potrzebami”. Takimi słowami przywitał nas Prezydent Miasta Przemyśla Pan Wojciech Bakun.W uroczystości udział wzięły przedszkola specjalne, szkoły specjalne oraz osoby niepełnosprawne ze swoimi opiekunami. Po części oficjalnej przeszliśmy ulicami Starego Miasta a na zakończenie całej uroczystości wypuściliśmy balony do nieba. Postaramy się zapamiętać ten ważny dzień, nie tylko obchodząc go uroczyście, ale każdego dnia pamiętając o tych, którzy potrzebują naszej pomocy, wsparcia opieki i bezpieczeństwa.

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content