Ogólnopolski Konkurs Literacki „Świąteczne zda(e)rzenie”

Grudniowy Konkurs Literacki „Świąteczne zda(e)rzenie” został zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Dąbrowie Górniczej. Konkurs nie posiadał ograniczeń wiekowych, więc mógł w nim wziąć udział każdy, kto posiada odwagę do realizacji własnych pomysłów.

Celem konkursu było napisanie opowiadania dotyczącego świąt Bożego Narodzenia, jednak z uwzględnieniem dziesięciu podanych przez organizatora wyrażeń w niezmienionej formie. Czy to ułatwienie, czy wilcza przysługa… – trudno powiedzieć.

W naszej szkole znalazł się uczeń, który z wymaganiami wyśmienicie sobie poradził. Miłosz Srogi, bo o nim mowa, zajął w konkursie III miejsce.

Gratulujemy Miłoszowi sukcesu i z niecierpliwością czekamy na kolejne zwycięstwa!

Dyplom za konkurs Świąteczne zda(e)rzenie
Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content