Ogólnopolski Maraton Matematyczny „Banachiada”

Laureaci Maratonu………

Słowo maraton kojarzy nam się z wysiłkiem fizycznym. Tymczasem 15 marca 2019 r. w  ZSTiO w Jarosławiu  nasi uczniowie 3 klasy gimnazjum : Lilia Jędrychowska i Jakub Tomaszewski, brali udział w VII edycji Ogólnopolskiego Maratonu Matematycznego „Banachiada”. W zmaganiach wzięły  udział 53 zespoły dwuosobowe składające się z uczniów gimnazjum lub szkoły podstawowej.

Każdy zespół otrzymał taki sam zestaw 120 zadań otwartych z określoną ilością punktów  i przez 5 godzin trwania konkursu pracował przy oddzielnym stoliku. O zwycięstwie decydowała liczba uzyskanych punktów.

Lilia i Jakub zdobyli tytuł Laureata.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content