Pasowanie na ucznia

W dniu 12 X w szkole odbyła się uroczystość pasowania na ucznia w klasach pierwszych. W tym dniu dzieci oficjalnie zostały przyjęte do grona uczniów szkoły. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Dyrektora Szkoły. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki. Dzięki współpracy Zakładów Automatyki POLNA S.A. , Hurtowni ANMA oraz Rady Rodziców wydarzenie miało swoją niepowtarzalną atmosferę. Dziękujemy Polna S.A. i Hurtownia Anma Wikiera Tomasz

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content