Pasowanie na ucznia 2021

Uroczystość pasowania pierwszoklasistów

Pasowanie na ucznia to ważny dzień dla najmłodszych. 1 października w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania pierwszoklasistów. Wcześniej jednak dzieci pięknie zaśpiewały hymn oraz złożyły ślubowanie przyrzekając, że będą dobrymi, pilnymi uczniami i wspaniałymi Polakami. Symbolicznym momentem, kiedy pierwszaki stały się uczniami było pasowanie wielkim ołówkiem przez Panią Dyrektor Barbarę Kędrę. W obecności grona pedagogicznego i samorządu szkolnego po zaśpiewaniu piosenki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz życzenia wielu sukcesów w nauce. Uroczystość pasowania w tym roku szkolnym przebiegła z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego bez udziału rodziców, którzy na pewno byli myślami i sercami ze swoimi dziećmi.

Vulcan Nabor
Deklaracja dostępności
baner Nasze orlątko
Skip to content