Pokoloruj mój świat plakat

„Pokoloruj mój świat” – zbiórka Samorządu Uczniowskiego

  Samorząd Uczniowski w dniu wczorajszym rozpowszechnił wśród społeczności szkolnej informację o zbiórce pod hasłem „ Pokoloruj mój świat”.

  Jej celem jest pozyskanie kredek oraz kolorowanek dla dzieci z Ukrainy, które uciekając przed piętnem wojny, znalazły w naszych szkołach bezpieczny azyl. Pragniemy ich trudną codzienność okrasić choć odrobiną kolorów, sprawić by zajęte kreowaniem świata kolorowanek, przez chwilę choć zapomniały o traumatycznych przeżyciach, ale też po prostu miały ciekawe zajęcie.

  Prosimy zatem o przynoszenie do siedziby SU kredek, flamastrów i tematycznych kolorowanek. Akcja potrwa do przyszłego piątku, ponieważ chcemy, aby wspomniane materiały jak najszybciej dotarły do dzieciaków.

baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Rekrutacja_Logo z Canvy
Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content