Pokoloruj mój świat plakat

„Pokoloruj mój świat” – zbiórka Samorządu Uczniowskiego

  Samorząd Uczniowski w dniu wczorajszym rozpowszechnił wśród społeczności szkolnej informację o zbiórce pod hasłem „ Pokoloruj mój świat”.

  Jej celem jest pozyskanie kredek oraz kolorowanek dla dzieci z Ukrainy, które uciekając przed piętnem wojny, znalazły w naszych szkołach bezpieczny azyl. Pragniemy ich trudną codzienność okrasić choć odrobiną kolorów, sprawić by zajęte kreowaniem świata kolorowanek, przez chwilę choć zapomniały o traumatycznych przeżyciach, ale też po prostu miały ciekawe zajęcie.

  Prosimy zatem o przynoszenie do siedziby SU kredek, flamastrów i tematycznych kolorowanek. Akcja potrwa do przyszłego piątku, ponieważ chcemy, aby wspomniane materiały jak najszybciej dotarły do dzieciaków.

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content