Klasa 3C

POŻEGNALNA WYCIECZKA KLASY 3 C

8 czerwca odbyła się tak bardzo wyczekiwana wycieczka klasy 3 c. Wyjechaliśmy do gospodarstwa agroturystycznego na górze Panieński Czub, w gminie Bircza. Dzieci zwiedziły małą stadninę koni, obserwowały zwierzęta, odbyły dwukrotnie przejażdżkę na konikach. Dopełnieniem atrakcji były gry sportowe na boisku oraz pieczenie kiełbasy i ziemniaków przy ognisku. Wspólnie spędzony czas z dala od miasta, szkoły, lekcji, w pięknej leśnej scenerii był bardzo potrzebny. Szczególnie, gdy mamy za sobą długi czas nauki zdalnej.

Aż miło było zobaczyć radość i uśmiech na twarzy dzieci, które mogły wspólnie bawić się, spędzić ze sobą czas.

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content