Pory roku w obiektywie

Przegląd fotografii przyrodniczej „Pory roku w obiektywie”

Drogi uczniu SP 16!

Jeśli kiedykolwiek zauważyłeś, że wykonanie ujmującego zdjęcia nie wiąże się tylko z umiejętnościami technicznymi, jeśli nie boisz się patrzeć na otaczający świat  to ten przegląd fotografii przyrodniczej jest właśnie dla Ciebie.

Rozglądaj się, obserwuj otoczenie, podejmuj próby fotografowania i nie przejmuj się pozornymi porażkami. Zabieraj ze sobą aparat/telefon jak najczęściej, by tworzyć historie otaczającego Cię świata widzianą Twoimi oczami.  Pamiętaj, że cierpliwość przekłada się na rewelacyjne kadry.

No i podziel się z całą społecznością szkolną swoimi zdjęciami wysyłając je na adres sp16fotografia@gmail.com.

Życzymy wielu udanych kadrów – nauczyciele

Regulamin przeglądu fotografii przyrodniczej 

Galeria prac uczniów

baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Rekrutacja_Logo z Canvy
Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content