Przemyskie dzieci papieżowi

Wieloletnią już tradycją  Przemyśla jest, że dzieci – przedstawiciele wszystkich przemyskich szkół podstawowych oddają hołd papieżowi w dniu jego urodzin. W tym roku przepiękna aura pozwoliła zorganizować koncert na „Placu Karolka Wojtyły” wczesnym popołudniem. Barwne stroje, chorągiewki, kwiatki to rekwizyty, przyczyniły się do tego, by piosenki ku czci papieża Jana Pawła II jeszcze piękniej wybrzmiały pod Jego pomnikiem.

Nasi chórzyści: Ania Barszczak z klasy 4a, Karolina Matusiewicz z klasy 5d oraz Alan Hamadyk z klasy 6a pięknie zaśpiewali Abba Ojcze.

Tekst Joanna Cioch

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Rekrutacja_Logo z Canvy
Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
Telefon zaufania
czter pory roku
baner Nasze orlątko
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Vulcan Nabor
Skip to content