Razem przeciwko przemocy - rozdanie nagród

Razem przeciwko przemocy

Kilka miesięcy temu Samorząd Uczniowski rozpropagował wśród uczniów klas 4 – 8 naszej szkoły  konkurs plastyczny pt. „ RAZEM PRZECIWKO PRZEMOCY”, organizowany przez Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej Sądu Rejonowego w Przemyślu. Jego celem było zwrócenie uwagi wszystkich uczestników na zagadnienie przemocy w każdym środowisku oraz kształtowanie świadomości społecznej w tej jakże trudnej i często ukrywanej kwestii.

Wśród ponad 20 zgłoszonych prac, dwie zdobyły uznanie jury , tym samym zdobywając miejsce III

 w odrębnych kategoriach wiekowych. Zwycięzcami są Michał Pych z klasy 4c i Miłosz Srogi z klasy 6b.

Uroczyste wręczenie nagród z uwagi na trudną sytuację pandemiczną było dwukrotnie przekładane i ostatecznie odbyło się w dniu 8 maja br. w murach Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej. Tam też można podziwiać wystawę pokonkursową.

Serdecznie gratulujemy naszym laureatom, wyrażając podziw nie tylko dla talentu i kreatywnego zobrazowania tematu, ale także dojrzałości i wrażliwości w podejściu do tak trudnego zagadnienia.

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content