Rozdanie dyplomów DSD I.

W dniu 24 października 2019 odbyło się kolejne uroczyste wręczenie dyplomów dla absolwentów gimnazjum, którzy zakończyli proces przygotowania do państwowego egzaminu z języka niemieckiego w systemie trzyletniego gimnazjum. Mają zatem dwa powody, aby długo pamiętać odniesiony sukces.

Rozdanie certyfikatów miało miejsce, zgodnie z przyjętą tradycją, w II LO w Przemyślu. Pani Nina Diehl i Barbara Riedel-Baader- koordynatorki programu DSD w Polsce południowej, w bardzo miłej atmosferze dokonały aktu wręczenia certyfikatów dla grupy 13 uczniów klasy pierwszej DSD w liceum. Uroczystości przewodniczył Dyrektor II LO – p. Mariusz Zamirski, uczestniczyli także Dyrektor SP 5 w Przemyślu – p. Małgorzata Ziober oraz nauczyciele języka niemieckiego z przemyskich szkół DSD. Wszystkim, którym nauka języka niemieckiego sprawia radość i daje dużo satysfakcji gratulujemy.

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content