ŚNIADANIE DAJE MOC! MOC W KLASIE 3 C!

W piątek 6 X 2023 r. klasa 3 c rozpoczęła realizację programu edukacyjnego ,,Śniadanie daje moc”. Celem akcji jest promowanie zasad zdrowego odżywiania oraz zwiększania świadomości uczniów na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania, zarówno spożywanego w domu przed szkołą, jak i drugiego śniadania w szkole.

W pierwszym zadaniu uczniowie przygotowali kolorowe kanapki, do których przyrządzenia użyli zdrowych produktów przyniesionych z domu.

Zgromadzeni w małych grupkach przy stołach w sali Laboratorium naszej szkoły sprawnie i efektywnie wywiązali się z zadania. Oczywiście, właściwie później uporządkowali stanowiska pracy. Wszystkie kanapki na tackach i talerzykach przewieźli na stoliku dostawczym do sali lekcyjnej.

Tam, jak co roku, zagłosowali na najciekawiej, najstaranniej wykonaną zdrową kanapkę.

I miejsce zdobyła Karolina, II miejsce – Maciek, a III – Milena i Zosia.

Punktem kulminacyjnym zajęć było niezwykle oczekiwane skonsumowanie kanapek.

Smacznego!

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content